Važni dokumenti
Mi smo

Prvo natjecanje i plasman na državno prvenstvo (cross trčanje)

Krenula su sportska natjecanja u ovoj šk. god., a prvi sport na redu bio je cross trčanje. Županijsko natjecanje u crossu održano je na poznatoj lokaciji, livadi ispred Ekonomsko-birotehničke škole u petak 25.10. 2019. Naše školsko sportsko društvo "Plavi Sokol" nastupilo je u sve 4 kategorije. Ukupno je sudjelovalo 17 Osnovnih škola, a učenici naše škole postigli su sjajne rezultate. Dječaci 8. i 7. razreda osvojili su fenomenalno 1. mjesto i idu na državno prvenstvo. Učenik Jovan Nikolić bio je prvi od 65 natjecatelja. Djevojčice 8. i 7. razreda osvojile su odlično 4. mjesto od 17 ekipa. Dječaci 6. i 5. razreda su ostali predzadnji u svojoj konkurenciji, a djevojčice 6. i 5. razreda su osvojile sjajno 2. mjesto i srebrne medalje. Čestitke našim sportašima na odličnim uspjesima. Sastav: J. Nikolić, N. Marić, A. Olujević, J. Marijić, M. Marić, M. Bošnjaković, L. Čikulin, R. Tomas, T. Čalušić, I. Grubišić, N. Barunica, G. Tunjić, I. Seili, I. Riđan, E. Marić, N. Đukić, G. Barić.

objavio: Branimir Garić   datum: 28. 10. 2019.