Ispraćaj osmaša

Danas smo se oprostili s našim osmašima. Sad su na velikom raskrižju i biraju put kojim će krenuti. Miješala se radost zbog njihovog uspjeha, zbog toga što su odrasli i tuga jer će nam nedostajati njihovi osmijesi, pogledi, pa čak i njihove sitne nepodopštine jer zavukli su nam se pod kožu ovih osam godina. No, ovaj rastanak nije zbogom, već samo doviđenja jer će nam se putovi sigurno ispreplitati u životu, u neočekivanim situacijama, kada se najmanje nadamo. Naša vrata će im uvijek biti otvorena. Na početku svečanog programa emotivnim govorom ravnateljica je pozdravila učenike, prisjetila se njihovog prvog susreta sa školom, nesigurnosti, pokoje suze, igara i radosti. Podijelila je nagrade učenicima koji su svih osam godina prošli odličnim uspjehom. To su: Dorotea Korinčić, Rea Barišić, Marin Aničić, Karlo Đaković, Ella Lulić, Josip Čretni, Ina Sudar, Luka Tomljanović, Beatricija Barić, Marin Bumbić, Karmela bošnjak, Lea Marić, Ivona tunjić i Dorotea Grubešić.

Učenici su se zahvalili učiteljima, stručnoj službi škole, kuharu i kuharici, spremačicama na svom uloženom trudu koji ih je oblikovao u mlade pametne ljude. Još jednom su nam pokazali koliko su talentirani i poklonili na pjesmu, milozvučne zvukove flaute, recitacije i monolog.
Iako znamo da će doći neka nova lica, neka nova imena, neki novi izazove, ova generacija će ostati zapamćena i voljena. Sretno vam bilo, dragi naši!

Ostale fotografije pogledajte u našoj galeriji slika.

objavio: Marijana Fajgl   datum: 5. 7. 2019.