Božić dolazi

Božićna priredba u PŠ Jelas

Danas je u PŠ Jelas održana božićna priredba. Nakon uvodnih riječi program je otvorio školski zbor otpjevavši pjesmu Sad sretan budi, čovječe. Nakon zbora članice Recitatorske skupine Sara Fujs i Mia Prgomet krasnoslovile su pjesme Noćas čekamo ljubav i Polnoćka. Učenici drugih razreda oduševili su publiku izvedbom pjesme Jingle bells rock. Nakon plesa uslijedio je igrokaz Siromašni i bogati koji su učenici uvježbali s vjeroučiteljicom Marijom Vidaković. Zbor je otpjevao pjesmu Božićna zvona, a učenici 4.e razreda recitirali su pjesmu Boje, mirisi i okusi. Veliki pljesak zaslužili su učenici iz produženog boravka koji su izveli pjesmu Hey, baby. Učiteljica Sandra Sekulić uvježbala je sa svojim 4.c razredom zanimljiv igrokaz Božićna priča. Čuli smo i tradicionalnu Tihu noć te recitaciju Isus se rodio. 1.d razred predstavio se recitacijama Božićna noć i Snjegović, kratkim igrokazom Okićeni bor i pjesmom Snjegović. Učiteljica Josipa Grubišić odlično je uvježbala svoje plesače koji su otplesali Božićni ples. Igrokaz s važnom porukom kako se Svjetlo nade ne smije ugasiti izveli su učenici petih i sedmih razreda. Na kraju priredbe čuli smo još četiri kratke recitacije učenika 1.c razreda - Kako su lijepe, Četiri anđela, Betlehemski pastiri. Zbor je otpjevao Radujete se, narodi. Priredba je završila Pričom o prvom Božiću, igrokazom 3.c razreda. Učenici i njihove učiteljice uvježbali su točke te su se potrudili da božićna priredba bude zanimljiva. Svima želimo čestit i blagoslovljen Božić i sretnu novu godinu!

Ostale fotografije pogledajte u našoj galeriji slika.

objavio: Ines Knežević   datum: 21. 12. 2016.