Obavijest kandidatima prijavljenim na natječaj za voditelja računovodstva

Obavještavaju se kandidati/kinje koji su podnijeli prijavu na Javni natječaj objavljen na internet stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Internet stranicama Osnovne škole Hugo Badalić od dana 13.6.2019. da će se za radno mjesto VODITELJ RAČUNOVODSTVA –1 izvršitelj/ica...

1. pisana provjera znanja za radno mjesto VODITELJ RAČUNOVODSTVA u Osnovnoj školi Hugo Badalić održati u petak, 28.06.2019. u  9,00 sati u Osnovnoj školi Hugo Badalić, Borovska 3, Slavonski Brod na prvom katu u učionici informatike

2. provjera znanja sposobnosti i vještina poznavanja rada na računalu  održati u petak, 28.06.2019. u  10,00 sati u Osnovnoj školi Hugo Badalić, Borovska 3, Slavonski Brod na prvom katu u učionici informatike

3. usmena provjera – intervju održati će se u ponedjeljak, 1.7.2019. u 9,00 sati za sve kandidate koji su prošli pisane provjere, o  čemu će svi biti obaviješteni putem Internet stranice škole isti dan nakon održavanja pisanih ispita (petak)

Testiranje će trajati ukupno 60 minuta. (45 minuta provjera znanja + 15 min provjera znanja na računalu)

Testiranju mogu pristupiti kandidati/kinje koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja, a čije su prijave pravodobne i potpune.

Osobe koje nisu podnijele pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja bit će također obaviještene o razlozima zbog kojih se ne smatraju kandidatom/kinjom prijavljenim na javni natječaj.

Za kandidata/kinju koji ne pristupi testiranju smatra se da je povukao/la prijavu na javni natječaj i više se ne smatra kandidatom/kinjom.

Pravila prilikom održavanja testiranja:

po dolasku na provjeru znanja od kandidata/kinja će biti zatraženo predočavanje odgovarajuće identifikacijske isprave radi utvrđivanja identiteta.

Kandidati/kinje koji ne mogu dokazati identitet ne mogu pristupiti testiranju.

Kandidati/kinje su dužni pridržavati se utvrđenog vremena testiranja.

Za vrijeme pisane provjere znanja i sposobnosti nije dopušteno:
- kašnjenje,
- koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama,
- napuštati prostoriju u kojoj se provjera odvija,
- koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva,
- razgovarati s ostalim kandidatima/kinjama ili na drugi način remetiti koncentraciju kandidata/kinja

Ukoliko pojedini kandidat/kinja prekrši jedno od gore navedenih pravila bit će udaljen s provjere znanja, a njegov rezultat Povjerenstvo neće priznati niti ocjenjivati.

Povjerenstvo za provedbu natječaja

objavio: Sanja Katolik   datum: 24. 6. 2019.