Poziv na usmenu procjenu - učitelj/ica razredne nastave

U nastavku možete pročitati Poziv na usmenu procjenu kandidata za radno mjesto učitelj/ica razredne nastave na određeno puno radno vrijeme (40 sati tjedno) prema natječaju raspisanom 5. - 13. listopada 2021.

OSNOVNA ŠKOLA HUGO BADALIĆ
Borovska 3
35000 Slavonski Brod

Na temelju čl. 12. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Hugo Badalić Slavonski Brod, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje (u daljnjem tekstu: Povjerenstvo) objavljuje

POZIV NA USMENU PROCJENU ODNOSNO TESTIRANJE

kandidata prijavljenih na natječaj za učitelja/icu razredne nastave na određeno puno radno vrijeme (40 sati tjedno) koji je objavljen 5. listopada  2021. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Hugo Badalić

Nakon provedenog pismenog testiranja, na usmeno testiranje poziva se pet (5) najbolje rangiranih kandidata. Usmeno testiranje kandidata održat će se 11. studenoga 2021. godine (četvrtak) u prostorijama matične škole Plavo polje s početkom u 12:30 sati.

Abecednim redom, kandidati pozvani na testiranje su:
  1. Boček Magdalena
  2. Đuras Anita
  3. Glavić Martina
  4. Jurić Matea
  5. Kuhač Martina

Prilikom razgovora s kandidatom – intervju članovi povjerenstva procjenjuju obrazovanje i profesionalnu edukaciju kandidata, specifična znanja, vještine, profesionalne ciljeve i interese, motivaciju za rad te osobne karakteristike kandidata u svezi radnog mjesta.

Po dolasku na razgovor – intervju od kandidata će biti zatraženo predočenje odgovarajuće identifikacijske isprave radi utvrđivanja identiteta. Kandidat koji ne može dokazati identitet ne može pristupiti razgovoru – intervju. Ne postoji mogućnost naknadnog razgovora – intervjua, bez obzira na razlog koji kandidata sprječava da pristupi razgovoru – intervju. Ako se kandidat navedenog dana ne odazove ovom pozivu bez obzira na razloge, neće se smatrati kandidatom sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja Osnovne škole Hugo Badalić.

Nakon provedenog razgovora – intervjua povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju ostvarenih bodova te ju dostavlja ravnateljici škole zajedno sa zapisnikom o provedenom postupku.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje

objavio: Ivana Kožul   datum: 3. 11. 2021.