Intervju tjedna

Intervju tjedna - Vesna Grabovac, nastavnica engleskoga jezika

Dobar dan! Danas vam donosimo intervju tjedna s nastavnicom engleskom jezika Vesnom Grabovac. Pročitajte i saznajte ono što niste znali o našoj nastavnici.

Aneta: Dobar Vam dan, hvala što ste pristali na ovaj razgovor. Znamo da ste već dugo u našoj školi, recite nam koliko dugo predajete u našoj školi?

Nastavnica V. Grabovac: U ovoj školi predajem već dvadeset godina.

Aneta: Koliko vam je godina trebalo da se školujete?

Nastavnica V. Grabovac: Školovala sam se šesnaest godina.

Aneta: Zašto ste se odlučili baš za studij Engleskog jezika?

Nastavnica V. Grabovac : Uvijek sam htjela postati nastavnica tjelesne kulture, ali ipak sam izabrala engleski jezik jer mi je to prisjelo srcu i volim strane jezike.

Aneta: Volite li svoj posao i što Vam je najbolje u njemu?

Nastavnica V. Grabovac: Da, jako mi se sviđa moj posao, volim ga zato jer volim predavati, podučavati učenike i biti u društvu djece.

Aneta: Jesu li se generacije promijenile tijekom Vašega rada u ovoj školi?

Nastavnica V. Grabovac: Generacije se stalno mijenjaju s obzirom na doba u kojem živimo.

Aneta: Dakle, znamo da ste razrednica sedmom razredu, sviđa li Vam se uloga razrednice i volite li Vaš razred?

Nastavnica V. Grabovac: Volim posao razrednice i volim svoj razred, volim kada mogu surađivati sa svojim učenicima i volim kada im mogu pomoći. Želim da svi moji učenici postignu što bolji uspjeh i da iz dana u dan budu bolje i sretnije osobe.

Aneta: Kakvi su Vam planovi za budućnosti?

Nastavnica V. Grabovac: Jednostavni, raditi svoj posao na najbolje što mogu do mirovine.

Aneta: Hvala Vam nastavnice na ovome razgovoru i želimo Vam puno radosti, sreće, zdravlja i uspjeha u radu

Nastavnica V. Grabovac: Hvala vama!

objavio: Aneta Grgić   datum: 17. 2. 2014.