Ispraćaj osmaša

Danas su naši osmaši posljednji put zajedno sjeli u školske klupe i zatvorili jedno veliko poglavlje u svojoj knjizi života – osnovnoškolsko obrazovanje. Svečana podjela svjedodžbi započela je prigodnim programom. 8.a i 8.b razredi (razrednici Antun Đamić i Rade Kovačević) pripremili su zanimljiv glazbeno-literarni program u kojem su pokazali svoje umjetničke vještine te se zahvalili svim učiteljima, stručnoj službi i ostalim djelatnicima škole na trudu i brizi tijekom njihovog školovanja. 8.c, 8.d i 8.e razredi (razrednici Marija Tomičić, Ivana Markeljević i Branimir Garić) pripremili su prezentaciju koja je sadržavala uspomene na najzanimljivije trenutke iz njihovog osmogodišnjeg školovanja. Također su se toplim riječima obratili učiteljima, ravnateljici i stručnoj službi te im zahvalili na svemu što je za njih učinjeno. Dali su si truda i izradili lijepu zahvalnicu za svakog učitelja. Ravnateljica Irena Čugura Ćerić je svim osmašima poželjela sreću u daljnjem školovanju i životu. Podijelila je i prigodne knjige učenicima koji su svih osam razreda prošli odličnim uspjehom te onima koji su postigli zavidne rezultate na županijskim i državnim natjecanjima.

Najbolji od najboljih su: Barbara Bukvić (8.a), Patricia Horvat (8.a), Marko Kuhač (8.a), Klaudia Lekaj (8.a), Tomislav Matačić (8.a), Alen Pecikozić (8.a), Kristina Perko (8.a), Ana Berezovski (8.b), Denien Delić (8.b), Aneta Kraljić (8.b), Antonela Majstorić (8.b), Mirna Mirković (8.b), Katarina Živković (8.b), Anja Marić (8.c), Tomislav Senjak (8.c), Monika Katavić (8.d), Danijela Zubak (8.d), Andrea Golemović (8.e), Dajana Đurđić (8.e), Martina Konjarević (8.e). Dragi osmaši, trudili smo se sudjelovati u vašem odrastanju i pružiti vam primjer, potporu i poticaj da svoj život usmjerite u najboljem smjeru te da ostvarite sve svoje ambicije i želje. Nadamo se da smo u tomu uspjeli te da ćemo vam ostati u pozitivnom sjećanju, kao što ćete i vi nama. Sretno vam bilo, dragi naši!

Ostale fotografije pogledajte u našoj galeriji slika.

objavio: Marijana Fajgl   datum: 1. 7. 2016.