Hugići, četvrtaši osvojili 1. mjesto!

U sklopu projekta „Živimo svoja prava“ koji je trajao šest mjeseci, a čiji je nositelj bio Volonterski centar Slavonski Brod, u partnerstvu s četiri osnovne škole: OŠ „Vladimir Nazor˝, OŠ „Đuro Pilar˝, OŠ Hugo Badalić i OŠ „Antun Mihanović˝, u petak 7. travnja 2017. godine održana je završna svečanost. Završnica projekta održala se u Osnovnoj školi „Vladimir Nazor˝, u područnoj školi u Ruščici gdje je održan najtjecateljski kviz. Šesteročlani timovi četvrtaša iz četiri škole tijekom trajanja projekta pripremali su se uz pomoć učiteljica, kako bi pokazali znanje o dječjim pravima i dužnostima. Učenici su se pripremali proučavajući sadržaj Konvencije o pravima djeteta.

U natjecateljskoj ekipi naše škole pod vođenjem učiteljica Biljane Conjar i Sandre Sekulić sudjelovali s: Marta Šokčević 4.a, Nikolina Barunica 4.a, Marina Nikolić 4.b, David Mandić 4.c, Katarina Polanc 4.d i Lana Nađ iz 4.e razreda. Svi učenici su pokazali zavidno znanje o dječjim pravima i obvezama, ali jedan tim je ponio pobjedu.Uz veliki trud,pokazano znanje i složnost tima naše škole, naši četvrtaši bili su najbolji i osvojili 1 .mjesto. Svaki član pobjedničkog tima nagrađen je tabletom i priznanjem.
Također, bila je ovo prigoda da se dodjele nagrade i priznanja i učenicima koji su osvojili prva tri mjesta na literarnom natječaju za 3. razrede i likovnim natječajima za 2. i 4. razrede. Nagrađene učenice za likovni rad iz naše škole su: Lucijana Pezer 2.c, učiteljica Marina Bitunjac te Lara Topć 4.b, učiteljica Biljana Conjar. Učenice su dobile poklon bon ulaznice za Cinestar.
Domaćini, učenici i učiteljice iz škole u Ruščici, pripremili su prigodni program u znak dobrodošlice. Nakon službenog dijela kviza učenici i učitelji su se zajedno družili uz domjenak.
U ugodnom druženju i okruženju,lijepo je sudjelovati!  Veselimo se novoj suradnji!

objavio: Sandra Sekulić   datum: 21. 4. 2017.